Кухонний ніж Tefal Comfort K2213474
Tefal Comfort K2213474 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Comfort K2213474
Усі ціни 13 →Ніж для хліба з чохлом TEFAL Comfort 20 см (K2213444) | 299 грн. |
Нож для хлеба Tefal Comfort, с чехлом, 20 см, черный K2213444 | 299 грн. |
Ніж для хліба з чохлом TEFAL Comfort 20 см (K2213444) | 299 грн. |
Нож для хлеба с чехлом Tefal Comfort, 20 см, нержавеющая сталь, пластик, ч | 349 грн. |
Кухонний ніж Tefal Comfort 20 см Чорний (K2213444) K2213444 | 297 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →