Овочечистка Krauff Gerat 29-282-008
Krauff Gerat 29-282-008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Gerat 29-282-008
Усі ціни 9 →Krauff 29-282-008 | 195 грн. |
Krauff 29-282-008 | 147 грн. |
Овочечистка Krauff 29-282-008 | 244 грн. |
Овочечистка Krauff 29-282-008 | 358 грн. |
Овощечистка Krauff 29-282-008 | 244 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →