Контактний гриль Tefal Inicio GC242D нержавіюча сталь (GC242D38)
Фото 4 |
Tefal Inicio GC242D нержавіюча сталь чорний |
|
Контактний електрогриль компанії Tefal відноситься до серії Inicio, що об'єднує молодші рішення фірмового модельного ряду. Прилад позиціонується в якості багатофункціонального пристрою, який можна використовувати для приготування паніні та інших сендвічів, а також м'яса, включаючи стейки. Тут передбачений трьохпозиційний термостат, що дозволяє задати одну з трьох робочих температур.
Припустимо, мінімальна підійде для грилювання овочів, Середня — для готування сендвічів і ковбасок, а максимальна — для м'яса і риби. Контактний гриль Tefal Inicio GC 242d отримав солідну робочу поверхню площею 740 см2 (розміри 28.8x25.8 см) і 2000-ватний нагрівальний елемент, що сприяє швидкому виходу на робочі температури. Рифлені пластини передбачають антипригарне покриття, яке дозволить скоротити кількість жиру / масла. Також вони завдяки спеціальному шарніру легко підлаштовуються по висоті під товщину розміщуються продуктів. Жир і сік в процесі приготування стікає в знімний піддон, який можна очищати в посудомийній машині. Відзначимо також, що у продажу крім версії в сріблястому забарвленні зустрічається повністю чорна модифікація — GC 2428.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Inicio GC242D нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Електрогриль Tefal Inicio Grill GC242D38 | 2 989 грн. |
Електрогриль Tefal Grill Inicio GC242D38 | 2 908 грн. |
Електрогриль та аерогриль Tefal GC242D38 | 2 990 грн. |
Tefal Inicio Grill GC242D38 | 2 999 грн. |
Гриль Tefal INICIO GRILL GC242D38 | 2 999 грн. |
- Вертикальне зберігання
- Довжина мережевого шнура – 90 см
Модификації Tefal Inicio GC242D
Ціни на Tefal Inicio GC242D |
---|---|---|---|---|
Tefal Inicio GC242D нержавіюча сталь | від 2 908 грн. | 11 пропозицій | ||
Tefal Inicio GC2428 чорний | від 2 249 грн. | 53 пропозиції |