Варильна поверхня Teka EH 60 4G AI AL TR CI BGB бежевий
Teka EH 60 4G AI AL TR CI BGB бежевий |
|
Надійна та елегантна вбудована газова варильна поверхня побутового класу з робочим столом з емальованим робочим столом, що має традиційне механічне керування з фронтальним розташуванням регуляторів. Управління потужністю здійснюється поворотними ручками газових кранів. Підпал виконується однією рукою - для спрацьовування автоматичної системи достатньо натиснути та повернути ручку у потрібне положення.
Варильна поверхня Teka EH60 4G AI AL TR CI BGB позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2011 року. Завдяки глянсовій основі з емальованої сталі, має преміальний зовнішній вигляд і легко очищається від усіх типів забруднень. Обладнана надійними двосекційними ґратами конфорок, які виготовлені із жаростійкого чавуну. Вони без проблем переносять тривалий вплив відкритого газового полум'я та надійно утримують на собі посуд будь-яких розмірів та форм. Важливо, що обидві секції можна мити в автоматичній посудомийній машині. Зовнішні габарити варильної панелі дорівнюють 58х50 см, а її площі достатньо для одночасного розміщення на поверхні до чотирьох габаритних предметів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Купити Teka EH 60 4G AI AL TR CI BGB бежевий
Усі ціни 7 →Варильна поверхня газова Teka EH 60 4G AI AL TR CI Inox (40225052) | 9 552 грн. |
Варочная поверхность Teka EH 60 4G AI AL TR CI INOX | 9 720 грн. |
Teka EH 60 4G AI AL TR CI INOX (40225052) | 9 390 грн. |
Teka EH 60 4G AI AL TR CI INOX (40225052) | 9 682 грн. |
Варильна поверхня газова Teka EH 60 4G AI AL TR CI INOX (40225052) | 9 383 грн. |
Варильна поверхня Teka EH 60 4G AI AL TR CI INOX (40225052) | 11 441 грн. |
Варильна поверхня газова Teka EH 60 4G AI AL TR CI INOX (40225052) | 10 697 грн. |