Сковорідка Tefal Unlimited G2550572 26 см
Відео 1Фото 11 |
Tefal Unlimited G2550572 |
|
Антипригарне покриття Titanium Anti-Scratch із захистом від подряпин. Індикатор температури Thermo-Signal.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Unlimited G2550572 26 см
Усі ціни 17 →TEFAL UNLIMITED (G2550572) | 1 496 грн. |
Сковорода Tefal Unlimited 26 см G2550572 | 1 799 грн. |
Tefal Unlimited 26 см (G2550572) | 1 749 грн. |
TEFAL UNLIMITED (G2550572) | 1 489 грн. |
Tefal Unlimited 26 см (G2550572) | 1 749 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tefal Unlimited G2550572
Ціни на Tefal Unlimited G2550572 |
---|---|---|---|---|
Tefal Unlimited G2550472 24 см | від 1 404 грн. | 31 пропозиція | ||
Tefal Unlimited G2550572 26 см | від 1 481 грн. | 17 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550672 28 см | від 1 565 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →