Підгузки Tena Slip Plus L / 30 pcs
Відео 2 |
Tena Slip Plus L / 30 pcs 10 шт30 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tena 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tena.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tena Slip Plus L / 30 pcs
Усі ціни 7 →TENA Slip Plus Large 30 (7322541118420) | 932 грн. |
TENA Slip Plus Large 30 (7322541118420) | 932 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large 30 (7322541118420) 732254111842 | 931 грн. |
Tena Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large 30 (7322541118420) 7322541 | 931 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large 30 шт. 7322541118420 | 932 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large 30 шт (7322541118932) 732254111 | 803 грн. |
Tena Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large 30 шт (7322541118932) 7322 | 803 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tena Slip Plus L / 30 pcs
Ціни на Tena Slip Plus L / 30 pcs |
---|---|---|---|---|
Tena Slip Plus L / 10 pcs | від 346 грн. | 5 пропозицій | ||
Tena Slip Plus L / 30 pcs | від 803 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →