Підгузки Tena Slip Plus L / 10 pcs
Відео 2 |
Tena Slip Plus L / 10 pcs 10 шт30 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tena 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tena.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tena Slip Plus L / 10 pcs
TENA Slip Plus Large 10 (7322541118741) | 347 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large дышащие 10 шт (7322541118741) 7 | 346 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large 10 шт. 7322541118741 | 347 грн. |
Tena Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Large дышащие 10 шт (73225411187 | 346 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tena Slip Plus L / 10 pcs
Ціни на Tena Slip Plus L / 10 pcs |
---|---|---|---|---|
Tena Slip Plus L / 10 pcs | від 346 грн. | 5 пропозицій | ||
Tena Slip Plus L / 30 pcs | від 803 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →