Конвектор Termia EVNA-1.0/230 S2M(MBIT) 1 кВт
Termia EVNA-1.0/230 S2M(MBIT) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia EVNA-1.0/230 S2M(MBIT) 1 кВт
Електричний конвектор Термія ЕВНА-1,0/230С2М(мби) | 2 256 грн. |
Конвектор Термия Оптима + ряд Класик ЕВНА-1,0/230С2М(мби) Оптима + ряд Кла | 2 507 грн. |
Конвекційний обігрівач Термія ЕВНА-1,0/230С2М (мби) | 1 929 грн. |
Модификації Termia EVNA-1.0/230 S2M(MBIT)
Ціни на Termia EVNA-1.0/230 S2M(MBIT) |
---|---|---|---|---|
Termia EVNA-1.0/230 S2M(MBIT) 1 кВт | від 1 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Termia EVNA-1.5/230 S2M(MBIT) 1.5 кВт | від 1 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Termia EVNA-2.0/230 S2M(MBIT) 2 кВт | від 1 659 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →