Конвектор Termia EVNA-1.5/230S2T WiFi 1.5 кВт
Фото 6 |
Termia EVNA-1.5/230S2T WiFi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia EVNA-1.5/230S2T WiFi 1.5 кВт
Усі ціни 9 →Конвектор ТЕРМІЯ ЕВНА-1,5/230С2T (мбі) Wi-Fi | 3 636 грн. |
Конвектор Термія ЕВНА-1,5/230С2Т(мби)WiFi | 2 299 грн. |
Електроконвектор Термія Smart ЕВНА-1,5/230С2T(мбі) WiFi 1,5кВт (вологозахи | 6 210 грн. |
Електроконвектор серії ОПТИМА+ ряд Smart ЕВНА-1,5/230С2T(мбі) WiFi | 3 636 грн. |
Електроконвектор серії ОПТІМА+ ряд Smart ЕВНА-1,5/230С2T(мби) WіFі | 2 796 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Termia EVNA-1.5/230S2T WiFi
Ціни на Termia EVNA-1.5/230S2T WiFi |
---|---|---|---|---|
Termia EVNA-0.5/230S2T WiFi 0.5 кВт | від 2 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Termia EVNA-1.0/230S2T WiFi 1 кВт | від 2 628 грн. | 7 пропозицій | ||
Termia EVNA-1.5/230S2T WiFi 1.5 кВт | від 2 299 грн. | 9 пропозицій | ||
Termia EVNA-2.0/230S2T WiFi 2 кВт | від 2 934 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →