Радіатор опалення Terra teknik 22K 500x1800
від 4 199 до 4 436 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 500x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 500x1800
Радиатор стальной Terra Teknik 22K 500x1800 боковое | 4 199 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 500x1800 бічне підключення 6541582 | 4 436 грн. |
Terra Teknik 22K 500x1800 1416955467 | 4 418 грн. |
Закрити
Рекомендуємо