Фільтр для акваріума Tetra FilterJet 900
Відео 1Фото 6 |
Tetra FilterJet 900 550 л/год900 л/год |
|
Механічна та біологічна фільтрація.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tetra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tetra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tetra FilterJet 900
Фільтр внутрішній Tetra FilterJet 900 (4004218287167) | 1 200 грн. |
Фільтр для акваріума Tetra FilterJet 900 внутрішній (4004218287167) 400421 | 1 200 грн. |
Tetra Фільтр для акваріума Tetra FilterJet 900 внутрішній (4004218287167) | 1 200 грн. |
Внутрішній фільтр Tetra «FilterJet 900» для акваріума 170-230 л | 1 020 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tetra FilterJet 900
Ціни на Tetra FilterJet 900 |
---|---|---|---|---|
Tetra FilterJet 600 | від 893 грн. | 1 пропозиція | ||
Tetra FilterJet 900 | від 1 020 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →