Зварювальна маска-хамелеон Tex-AC TA-02-111
Фото 4 |
Tex-AC TA-02-111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-02-111
Усі ціни 8 →Маска зварника Tex.AC ТА-02-111 (90х35 мм) TA-02-111 | 600 грн. |
МАСКА ЗВАРЮВАЧА TEX.AC ТА-02-111 | 579 грн. |
Маска зварювальна хамелеон Tex.AC ТА-02-111 (90х35 мм) TA-02-111 | 605 грн. |
Маска зварювальна TexAC ТА-02-111 | 605 грн. |
Зварювальна маска ТехАС ТА-02-111 | 586 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →