Зварювальна маска-хамелеон Tex-AC TA-02-333
Фото 4 |
Tex-AC TA-02-333 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-02-333
Маска сварочная ТехАС ТА-02-333 | 829 грн. |
МАСКА ЗВАРЮВАЧА TEX.AC ТА-02-333 | 829 грн. |
Зварювальна маска-хамелеон Tex.AC TA-02-333 (93х43 мм) | 858 грн. |
Маска зварювальна TexAC ТА-02-333 | 858 грн. |
Маска зварювальна Тех.АС TA-02-333 (93х43 мм) хамелеон автоматичний світло | 986 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →