Оперативна пам'ять Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb R009D408GX2-3200C16A
Відео 30Фото 10 |
Thermaltake R009D408GX2-3200C16A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb R009D408GX2-3200C16A
Модуль пам'яті Thermaltake DDR4-3200 16384MB PC4-25600 Toughram RGB (R009D | 3 731 грн. |
Память для настольных компьютеров Thermaltake 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz | 3 743 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Thermaltake 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz | 3 737 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb
Ціни на Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb R009D408GX2-3200C16A | від 3 737 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb R009D408GX2-4000C19A | від 4 556 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb R009D408GX2-4400C19A | від 8 694 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake TOUGHRAM RGB 2x8Gb R009D408GX2-4600C19A | від 8 712 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →