Бойлер Thermo Alliance D80V20J(D)2-K (35944)
Thermo Alliance D80V20J(D)2-K 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermo Alliance D80V20J(D)2-K
Усі ціни 33 →Thermo Alliance Thermo Alliance Slim D80V20J(D)2-K | 9 883 грн. |
Водонагрівач Thermo Alliance D80V20J(D)2-K | 8 660 грн. |
Бойлер електричний Thermo Alliance D80V20JD2K | 9 883 грн. |
Thermo Alliance Водонагрівач Thermo Alliance Slim 80 л, сухий ТЕН 2х(0,8+1 | 9 759 грн. |
Водонагрівач Thermo Alliance D80V20J(D)2-K | 9 636 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Thermo Alliance D80V20J(D)2-K
Ціни на Thermo Alliance D80V20J(D)2-K |
---|---|---|---|---|
Thermo Alliance D50V20J(D)1-K | від 6 720 грн. | 38 пропозицій | ||
Thermo Alliance D80V20J(D)2-K | від 8 085 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →