Бойлер Thermo Alliance DT50V20G-PD-D
Відео 8Фото 3 |
Thermo Alliance DT50V20G-PD-D |
|
Накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 50 л з плоским корпусом зменшеною глибини для настінного монтажу в приміщеннях з дефіцитом вільної площі. Розміри дозволяє монтувати його в порівняно невеликі ніші або кути, що забезпечує економію простору. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для побутового застосування на кухнях або в санвузлах квартир/приватних будинків.
Здатний повністю задовольнити потреби в гарячій воді невеликої сім'ї з 1-2 чол. Водонагрівач Thermo Alliance DT50V20G-PD-D обладнаний гріючим елементом типу «сухий» ТЕН потужністю 2000 Вт. Така конструкція повністю ізольована від контакту з водою, довговічна і може бути легко замінена при виході з ладу (розбирання бака не потрібно). Другим важливою перевагою «сухого» ТЕНа є збільшена площа теплопередачі, що гарантує мінімальну кількість накипу.
Ця обставина може бути принциповим при експлуатації з водою підвищеної жорсткості. Прогрів всього об'єму до 70 °C займає близько 1 год 20 хв. Міцний бак виготовлений з якісної листової холоднокатаної сталі, його внутрішня поверхня покрита спеціальною склокерамічною емаллю. Додатковий захист від корозії забезпечується магнієвим анодом. Для тривалого збереження температури води передбачена ефективна пінополіуретанова теплоізоляція.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Купити Thermo Alliance DT50V20G-PD-D
Усі ціни 36 →Thermo Alliance Thermo Alliance DT50V20G(PD)D/2 | 11 177 грн. |
Бойлер електричний Thermo Alliance DT50V20GPDD2 | 11 177 грн. |
Thermo Alliance Водонагрівач електричний Thermo Alliance 50 л плаский верт | 11 037 грн. |
Бойлер електричний Thermo Alliance 50л (DT50V20GPDD2) | 11 037 грн. |
Бойлер електричний вертикальний 50л THERMO ALLIANCE сухий тен 2кВт 895x450 | 11 177 грн. |
Модификації Thermo Alliance DT50V20G-PD-D
Ціни на Thermo Alliance DT50V20G-PD-D |
---|---|---|---|---|
Thermo Alliance DT50V20G-PD-D | від 9 877 грн. | 43 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT80V20G-PD-D | від 10 399 грн. | 41 пропозиція | ||
Thermo Alliance DT100V20G-PD-D | від 11 758 грн. | 15 пропозицій |