Бойлер Willer EV 50 DR Grand
Відео 6Фото 22 |
Willer EV 50 DR Grand |
|
Накопичувальний водонагрівач з плоским корпусом, який при розміщенні у вертикальному положенні добре поміщається в вузьких санвузлах і не захаращує простір ванної кімнати. Виробник позиціонує як модель рішення середнього рівня, як в плані ціни, так і в плані функціональних можливостей. Бак ємністю 50 л виготовлений з високоякісної сталі і захищений від корозії емалевим покриттям, а також спеціальним магнієвим анодом.
Бойлер Willer EV 50 DR Grand укомплектований двома сухими ТЕНами потужністю 800 і 1200 Вт, що дозволяє агрегату східчасто перемикатися між трьома різними режимами роботи. На нагрівачі цього типу практично не відкладається накип і за рахунок цього підвищується загальний ККД установки, економиться електроенергія і спрощується технічне обслуговування. При перегріві будь-якого з елементів автоматично відключається живлення від мережі, завдяки чому пристрій не виходить з ладу і виключається небезпека пожежі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Купити Willer EV 50 DR Grand
Усі ціни 123 →Willer Willer EV50DR Grand (черный звездное небо) | 14 199 грн. |
Водонагрівач Willer EV50DR Grand | 6 860 грн. |
Бойлер електричний Willer EV50DR Grand | 8 789 грн. |
Водонагрівач WILLER EV 50DR grand | 8 350 грн. |
Водонагрівач Willer EV50DR Grand-SP-black-sky (колір чорний зоряне небо) | 14 199 грн. |
Мені сподобався цей бойлер із-за двох тінів і хорошими налаштуваннями для нагрівання води. У нас двоє дітей, і так часто відключають гарячу воду, то бойлер це не розкіш, а необхідність. До того ж ми боялися щоб з нього не тік окріп, адже діти можуть піти помити руки і відразу включити гарячу воду і банально ошпаритися. Тут є ручка налаштування температури, яку ми поставили в режим еко і вода завжди тепла, не гаряча. Коли хочеться гарячої води, то ролик повертаєш на велику потужність і так до 90 градусів можна виставити. Особисто я ставлю 65 градусів і вмикаю третю потужність. З такими параметрами нагрівається за 20 хвилин. Саме ця модель зручна своєю конструкцією. Вона хоч і не маленька, але плоска, тому не виглядає у ванній величезній+ у комплекті йшов кріплення, тому встановили без проблем просто під стелю. Читав, що можна ставити боком, але якщо чесно не ризикнув. В іншому можу лише процитувати характеристики, тут фішка в сухому тіні і двох тінів, тобто якщо один зламається, то другий підсобить і бойлер не перестане працювати, просто втратить половину своєї потужності. точне налаштування температури та потужності, плоска конструкція, є кріплення в комплекті, дві тіни + сухі. немає Антон Ч: користуюся Willer EV 80 DR Grand кілька місяців |
Подвійний плоский бак
Накопичувальний водонагрівач плоскої прямокутної форми Willer EV 50 DR Grand з 50-літровим баком стане непоганим вибором для забезпечення гарячою водою сім'ї з 2-х чоловік. Сталева внутрішня ємність, що складається з двох резервуарів, з'єднаних перемичками, захищена титанокварцевою емаллю Blue Diamond і вбудованим магнієвим анодом, який оберігає бак від корозії. Виробник гарантує надійність роботи бака протягом 5 років. Простір між накопичувачем і сталевим корпусом заповнено 20-мм шаром пінополіуретанової ізоляції для кращого збереження тепла. Прилад, що має нижню підводку для підключення до водопровідної мережі і розрахований на вертикальний монтаж, може експлуатуватися при робочому тиску на вході 0.5 – 7.5 бар.
Це дивний режим LOW
Пристрій обладнаний продуктивною нагрівальною системою з 2-х «сухих» ТЕНів загальною потужністю 2 кВт, що працюють в 3-х ступінчастому режимі: 0.8, 1.2 і 2.0 кВт. Нагрівачі досить швидко доводять повний бак з холодною водою до стану готовності: при T = 40 °C на це потрібно всього 70 хвилин, а при нагріванні на 50 °C — 90 хвилин. До плюсів моделі можна віднести високу максимальну температуру, до якої можна нагріти воду — 80 °C. У нижній частині лицьової поверхні корпусу розміщена механічна панель управління з 3-х позиційним перемикачем потужності, терморегулятором попередньо встановлених режимів, а також індикаторами живлення та нагрівання. Для швидкої установки параметрів роботи котла можна скористатися одним з фіксованих режимів на шкалі терморегулятора. При виборі значення LOW вода гріється приблизно до 20 °C, що відповідає середньому значенню між температурою замерзання та стандартного нагріву. Шкода, що виробник так і не зміг чітко визначитися з тим, якому з цих режимів варто було б віддати перевагу. У режимі ECO вода нагрівається до 40 – 50 °C, а в положенні ручки HIGH — до температури 70 – 80 °C.
Модификації Willer EV 50 DR Grand
Ціни на Willer EV 50 DR Grand |
---|---|---|---|---|
Willer EV 30 DR Grand | від 6 148 грн. | 14 пропозицій | ||
Willer EV 50 DR Grand | від 6 860 грн. | 126 пропозицій | ||
Willer EV 80 DR Grand | від 7 990 грн. | 133 пропозиції | ||
Willer EV 100 DR Grand | від 8 840 грн. | 68 пропозицій |