Thomas Power Pack 1620C
Thomas Power Pack 1620C |
|
Великий промисловий пилосос від провідного німецького бренду Thomas. Оскільки виріб однаково придатний для сухого та вологого прибирання, виробник оснастив його і аквафільтром, і класичним мішоком-пилозбірником. Таким приладом можна прибирати як житлові приміщення, так і майстерні або гаражі, вимивати підлоги з різним покриттям, збирати сміття щорозсипалось і пролиту рідину. Крім того, завдяки спеціальній насадці-сифон пристрій підходить для прочищення каналізаційних труб.
Промисловий пилосос Thomas Power Pack 1620C оснащений великим пилозбірником об'ємом 20 л, що означає, що разом з ним можна безперервно збирати сміття навіть на значних за розмірами площах. Завдяки довгому мережевого шнура можна вільно працювати в радіусі 5 м від джерела живлення. Порівняно невелика вага (6 кг) та стійкі колеса роблять пилосос маневреним і простим в управлінні. Працюючи на потужності 1600 Вт пристрій однаково якісно очищає різні типи поверхонь. При цьому для кожної задачі виробник передбачив спеціальну насадку: комбіновану щітку для прибирання підлоги і килимів, щілинну для всмоктування пилу з важкодоступних місць, а також особливі насадки для очищення м'яких меблів і збору води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thomas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thomas.
Купити Thomas Power Pack 1620C
Усі ціни 9 →Пилосос Thomas Power Pack 1620 C | 8 987 грн. |
Пилосос Thomas Power Pack 1620 C (786203) Power Pack 1620 C (786203) | 8 734 грн. |
THOMAS POWER PACK 1620C | 9 594 грн. |
Пилосос Thomas Powerpack 1620 C Na Sucho/Mokro 1600W (786203) | 10 947 грн. |
Thomas Powerpack 1620 C Na Sucho/Mokro 1600W (786203) | 10 680 грн. |
0 0 1 5 |
Пилосос для будинку потрібен був з дійсно гарним очищенням повітря, але відносно недорогим. На жаль, виділити на цю покупку більше чотирьох тисяч, ну ніяк не виходило. Спочатку думав, що знайти щось гідне буде складно, але виявилося, що за ці гроші ще й вибирати можна))) Взяв таку модель з аквафільтром, такі фільтри відрізняються гарною якістю повітря, що викидається. Пилосос можна назвати умовно німецьким, тому що компанія, яка його розробила, знаходиться в Німеччині, а виробництво та складальні лінії в Китаї. Насправді це звичайна для нашого часу ситуація та складання, як і якість обробки самих деталей, виконана на гарному рівні. З таким самим успіхом на ньому могло бути написано "Зроблено в Польщі". Не думаю, що звичайний покупець-користувач побачить різницю. Підходить як для сухого, так і для вологого збирання. Дружині у цьому сенсі він дуже сподобався. Ще б пак, за невеликі гроші і такий універсал. Дуже потужний, тягу створює просто ураганну. Штанга сталева із красивим блискучим металевим покриттям. Говорять, що це хром, але більше схоже на нікель. Втім, для роботи це взагалі не має значення. А ось той факт, що пилосос має повноцінну дворічну гарантію, обнадіює. Сам пилосос зовсім не маленький та не легкий. Місця для зберігання теж потребують пристойно. Працює дуже голосно, говорити поряд складно, заважає. Хоча це напевно не так вже й важливо, робота з ним сперечається, а якщо це все триває недовго, то можна й потерпіти. А ось відносно короткий шланг, що всмоктує, іноді створює певні незручності. |