Пилосос
Thomas Inox 1530
Thomas Inox 1530 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thomas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thomas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thomas Inox 1530
Усі ціни 73 →Пилосос Thomas INOX 1530 PRO (786200) | 6 129 грн. |
Thomas Thomas INOX 1530 PRO | 6 129 грн. |
Пилосос професійний Thomas INOX 1530 PRO 786200 | 6 129 грн. |
Пылесос профессиональный Thomas INOX 1530 PRO 786200 | 6 361 грн. |
THOMAS INOX 1530 230V | 6 046 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості пилососа Thomas Inox 1530:
- Можливість збору води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →