Пилосос
Thomas Aqua Floor Cleaner Plus (785502)
Відео 1Фото 15 |
Thomas Aqua Floor Cleaner Plus |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thomas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thomas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thomas Aqua Floor Cleaner Plus
Усі ціни 29 →Thomas Thomas Aqua Floorcleaner Cordless Plus (785502) | 15 599 грн. |
Миючий вертикальний пилосос (1в1) Thomas AQUA FLOORCLEANER CORDLESS PLUS ( | 15 890 грн. |
THOMAS AQUA FLOORCLEANER CORDLESS PLUS (785502) | 12 899 грн. |
Акумуляторний миючий пилосос Thomas Aqua Floorcleaner Cordless Plus (78550 | 15 999 грн. |
Миючий вертикальний пилосос (1в1) Thomas Aqua Floorcleaner Cordless Plus ( | 13 620 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →