Кріплення для велосипеда Thule OutRide 561
Відео 1Фото 5 |
Thule OutRide 561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule OutRide 561
Велокрiплення на дах Thule OutRide 561 TH561000 | 6 299 грн. |
Багажник на крышу для 1-го велосипеда Thule Out Ride 561 | 6 299 грн. |
Кріплення для 1 велосипеда на дах Thule Out Ride 561 (TH561000) | 6 299 грн. |
Велокріплення Thule OutRide 561 (TH 561) | 6 299 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості багажника Thule OutRide 561:
- Максимальна вага велосипеда 17 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →