Рюкзак Thule Stir 28L W 28 л
Відео 1Фото 13 |
Thule Stir 28L W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Stir 28L W 28 л
Рюкзак Thule Stir 28L F TH3203549 28 L Dark Forest | 5 038 грн. |
Туристичний рюкзак Thule Stir 28L F Dark Forest (TH 3203549) TH 3203549 | 5 238 грн. |
Рюкзак Thule Stir 28 л Womens Dark Forest (TH3203549) | 4 031 грн. |
Туристичний рюкзак Thule Stir 28L F Dark Forest (TH 3203549) | 5 238 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Stir 28L M – чоловіча модель
- Stir 28L W – жіноча модель
РекомендуємоПорівняти в таблиці →