Рюкзак Thule Upslope 25L 25 л
Відео 6Фото 14 |
Thule Upslope 25L 25 л35 л |
|
Рюкзак можна використовувати з противолавинной рятувальної системою Mammut Removable Airbag 3.0.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Upslope 25L 25 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Thule Upslope 25 л TH 3203607 | 9 699 грн. |
Thule Рюкзак Thule Upslope 25 л Snowsports Backpack зеленый TH3203608 | 7 394 грн. |
Рюкзак Upslope 25L Snowsports Backpack TH3203608 25 L Lime Punch | 9 238 грн. |
Спортивний лижний рюкзак Thule Upslope 25L Lime Punch (TH 3203608) TH 3203 | 9 699 грн. |
Рюкзак Thule Upslope 25L Snowsports Backpack Lime Punch (TH3203608) | 7 394 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thule Upslope 25L
Ціни на Thule Upslope 25L |
---|---|---|---|---|
Thule Upslope 25L 25 л | від 7 394 грн. | 15 пропозицій | ||
Thule Upslope 35L 35 л | від 8 066 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →