Рюкзак Thule Landmark 60L 60 л
Відео 9Фото 15 |
Thule Landmark 60L |
|
Основний рюкзак на 40 л. + повсякденний рюкзак на 20 л. (можна використовувати окремо), кріпиться як з фронтальної сторони, так і до лямок основного рюкзака.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Landmark 60L 60 л
Усі ціни 17 →Thule - Landmark 60L Dark Forest TH3203727 | 8 999 грн. |
Рюкзак Thule Landmark 60L Dark Forest TH3203727 | 8 999 грн. |
Рюкзак THULE Landmark 60L Men’s (Dark Forest) TH 3203727 TH 3203727 | 8 999 грн. |
Thule Рюкзак Thule Landmark 60 л M Mens зеленый TH3203727 | 8 999 грн. |
Туристичний рюкзак Thule Landmark 60L Men's Dark Forest (TH 3203727) TH 32 | 8 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thule Landmark 60L
Ціни на Thule Landmark 60L |
---|---|---|---|---|
Thule Landmark 40L 40 л | від 7 499 грн. | 18 пропозицій | ||
Thule Landmark 60L 60 л | від 8 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Thule Landmark 70L 70 л | від 9 999 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →