Рюкзак Thule Lithos Backpack 16L 16 л
Відео 2Фото 19 |
Thule Lithos Backpack 16L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Lithos Backpack 16L 16 л
Усі ціни 28 →Thule - Lithos 16L Black TH3204832 | 3 099 грн. |
Городской рюкзак Thule Lithos Backpack 16L, Alaska/Dark Slate (TH 3204833) | 3 099 грн. |
Thule Lithos 16L Pond Gray/Dark Slate (TLBP213) for MacBook 13-14" | 2 790 грн. |
Thule 3204832 | 3 099 грн. |
Thule Lithos 16L Black (TLBP213) Lithos16LBlack(TLBP213) | 3 099 грн. |
ще 20 пропозицій
потрапив з ним під зливу з ноутом усередині. водовідштовхувальні властивості ідеальні, всередині ні краплі вологи) до речі, крім ноута, в рюкзак вміщується 4 пляшки вина та різні пожизневі штуки на кшталт зарядників, повербанка, кофти та іншого. рюкзак при цьому аж ніяк не пузає) Міцний, легкий, надійний, місткий та дивовижно красивий клапан-закришка вимагає звички та вправності, особливо вночі Stas S.: користуюся Thule Lithos Backpack 16L менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →