Котушка Tica Feeder Mentor FM2000
Фото 3 |
Tica Feeder Mentor FM2000 |
|
Швидкий фрикціон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tica Feeder Mentor FM2000
Котушка Tica Feeder Mentor FM2000 (1000040) | 2 799 грн. |
Котушка Tica Feeder Mentor FM2000 (118370) | 2 800 грн. |
Котушка фідерна Tica Feeder Mentor FM2000 | 2 800 грн. |
Котушка TICA Feeder Mentor FM2000 7+1BB | 2 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →