Котушка Tica Samira Long Cast SBAT5000 (10006950)
Tica Samira Long Cast SBAT5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tica Samira Long Cast SBAT5000
Котушка рибальська Tica Samira Long Сast SBAT5000 передавальне число 4.1:1 | 5 115 грн. |
Котушка Tica Samira Long Cast SBAT5000 (86478) | 5 300 грн. |
Котушка коропова Tica Samira Long Сast SBAT5000 | 5 300 грн. |
Котушка Tica Samira Long Сast SBAT5000 | 5 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →