Котушка Tica Lustre Spin-X LBAT2500 (1000716)
Фото 5 |
Tica Lustre Spin-X LBAT2500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tica Lustre Spin-X LBAT2500
Котушка Tica Lustre Spin-X LBAT2500*,1000716 | 1 199 грн. |
Котушка рибальська безінерційна Tica Lustre Spin-X LBAT 2500 7+1 | 1 200 грн. |
Котушка Tica Lustre Spin-X LBAT2500 (71556) | 1 120 грн. |
Котушка спінінгова Tica Lustre Spin-X LBAT2500 | 1 120 грн. |
Котушка Tica Lustre Spin-X LBAT 2500 | 1 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →