Машинка для стрижки Tico Professional Pro Expert Maxi 100413
Фото 4 |
Tico Professional Pro Expert Maxi 100413 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Pro Expert Maxi 100413
Усі ціни 7 →Машинка для стрижки Tico Professional Pro Expert Maxi Gold (100413) | 2 839 грн. |
Машинка для стрижки TICO Professional Expert Maxi Silver (100413SIL) | 3 200 грн. |
Машинка для стрижки Tico Professional Pro Expert Maxi Silver (100413) | 2 829 грн. |
Машинка для стрижки TICO Professional Expert Maxi Gold (100413GO) | 3 350 грн. |
Машинка для стрижки Tico Professional Pro Expert Maxi Gold (100413) [78096 | 3 341 грн. |
Машинка для стрижки Tico Professional Pro Expert Maxi Silver (100413) [780 | 3 329 грн. |
TICO Professional Pro Expert Maxi Машинка для стрижки 100413 Gold | 2 850 грн. |
Не коштує своїх грошей. Дизайн? Хром? ХЗ Не дуже зручна, швидко гріється, насадки пластикові (бюджетні), мало обертів, потужність плаває, дорого. Иван Гудым: користуюся Tico Professional Pro Expert Maxi 100413 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →