Машинка для стрижки Tico Professional Barber Upper Cut 3
Фото 3 |
Tico Professional Barber Upper Cut 3 |
|
Машинка розроблена для мережі Barbershop. Вбудований механізм регулювання висоти зрізу від 0.7 до 3 мм. Ніж можна налаштувати на нульовий зазор «zero overlap», завдяки чому мінімальний зріз зменшиться до 0.2 мм.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Barber Upper Cut 3
Усі ціни 16 →Машинка для стрижки Tico Professional Barber Upper Cut 3 Burgundy (100401B | 1 419 грн. |
Машинка для стрижки TICO Professional Barber Upper Cut 3 Gold Золотистий | 1 978 грн. |
Машинка для стрижки Tico Professional Barber Upper Cut 3 Gold (100401GO) | 1 419 грн. |
Машинка для стрижки TICO Professional Barber Upper Cut 3 Burgundy Червоний | 1 978 грн. |
Мережева машинка TICO Professional Upper Cut 3 Burgundy (100401BO) | 1 502 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →