Зимова шина TIGAR Winter 215/60 R17 96H
Відео 17Фото 3 |
Виберіть розмір шин
TIGAR Winter 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR Winter 215/60 R17 96H
Усі ціни 34 →Шина Tigar Winter 215/60 R17 96H | 2 778 грн. |
Tigar Winter 215/60 R17 96H | 3 140 грн. |
Tigar Winter 215/60 R17 96H | 3 230 грн. |
Зимние шины Tigar Winter 215/60 R17 96H 1001188098 | 3 039 грн. |
Tigar Winter (215/60R17 96H) | 2 895 грн. |
ще 20 пропозицій
перший сезон на шинах. авто MITSUBISHI LANSER X ціна. сьогодні їздив глибоким снігом, тягне чудово, перемети проходить на ура. по сніговій каші авто рухається без проблем. з місця авто рушає впевнено. поки не виявив користуюся TIGAR Winter 205/55 R16 94H кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації TIGAR Winter 215/60 R17 96H
Ціни на TIGAR Winter 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
TIGAR Winter 215/60 R17 96H | від 2 650 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →