Набір інструментів Tolsen 20048
Tolsen 20048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 20048
Усі ціни 6 →Набор инструментов Tolsen шестигранных ключей 9 шт 1.5-10 мм (20048) 20048 | 347 грн. |
Набір шестигранних ключів Tolsen 1.5-10 мм 9 шт. (20048) | 174 грн. |
Набір ключів Tolsen 9шт (20048) | 174 грн. |
Набір Г-подібних ключів Tolsen HEX, 9шт. (20048) | 253 грн. |
Набір ключів Tolsen 20048 1.5-10 мм шестигранний | 174 грн. |
Набір інструментів Tolsen шестигранних ключів 9 шт 1.5-10 мм (20048) | 266 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →