Набір інструментів Yato YT-0505
Yato YT-0505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0505
Усі ціни 10 →Набор ключей Hex Ball Г-образных Yato 9ед. (YT-0505) | 270 грн. |
Набір шестигранних ключів Yato YT-0505 | 256 грн. |
Набір шестигранних ключів Yato з кулею 9 предметів 1.5-10 мм (YT-0505) | 262 грн. |
Ключі 6-гранні Г-образні з кульковим наконечником М 1,5-10 мм, YATO YT-050 | 270 грн. |
Ключі Шестигранні(1,5-10 мм)Імбусові Набір(Комплект)9 шт YATO YT-0505 | 344 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →