Набір інструментів Intertool HT-1813
Intertool HT-1813 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1813
Набір шестигранних ключів Intertool 9 шт з кулею Pro (HT-1813) | 179 грн. |
Набір Г-подібних шестигранних ключів 9 шт. з кулястим наконечником, 1,5-10 | 323 грн. |
Набір Г-подібних шестигранних ключів S2, PROF INTERTOOL HT-1813 | 273 грн. |
Набір шестигранних ключів Intertool 9шт. з кулею Pro (HT-1813) | 179 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →