Ножівка Tolsen 30052
Відео 1Фото 6 |
Tolsen 30052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 30052
Усі ціни 6 →Ножівка для металу Tolsen 300 мм пластикова ручка (30052) | 110 грн. |
Ножівка по металу Tolsen 300мм (30052) | 129 грн. |
Ножівка Tolsen по металу 300 мм пластикова ручка (30052) | 135 грн. |
Ножівка по металу Tolsen 300мм (30052) | 176 грн. |
Ножовка Tolsen по металлу 300 мм пластиковая ручка (30052) | 140 грн. |
Ножівка по металу Tolsen 30052 300 мм | 129 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →