Ножівка Tolsen 31082
Фото 14 |
Tolsen 31082 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 31082
Усі ціни 6 →Ножівка Tolsen лучкова 610 мм (31082) 31082 | 399 грн. |
Tolsen Ножівка Tolsen лучкова 610 мм (31082) 31082 | 399 грн. |
Ножівка по дереву лучкова Tolsen, 610мм (31082) 31082 | 458 грн. |
Пила лучкова Tolsen 610мм (31082) | 399 грн. |
Ножівка по дереву лучкова Tolsen, 610мм (31082) | 540 грн. |
Ножовка Tolsen лучковая 610 мм (31082) | 468 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →