Ножівка Tolsen 31017
Відео 4Фото 14 |
Tolsen 31017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 31017
Усі ціни 10 →Ножовка Tolsen пасовочная с пластиковым стуслом 300 мм (31017) 31017 | 458 грн. |
Ножівка Tolsen пасовочна з пластиковим стуслом 300 мм (31017) 31017 | 458 грн. |
Ножівка пасувальна зі стуслом TOLSEN 300 мм (31017) | 436 грн. |
Tolsen Ножівка Tolsen пасовочна з пластиковим стуслом 300 мм (31017) 31017 | 458 грн. |
Набір ножівка пасовочна зі стуслом Tolsen Profi, 300мм (31017) 31017 | 525 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →