Дриль Tolsen T-710 79502A
Tolsen T-710 79502A 500 Вт710 Вт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen T-710 79502A
Усі ціни 15 →Дриль ударний Толсен Т-710 (79502A) | 1 168 грн. |
Дрель Tolsen T-710 (79502A) | 1 229 грн. |
Дриль ударний Толсен Т-710 79502A | 1 045 грн. |
Дриль ударний Tolsen Т-710 (79502A) | 1 229 грн. |
Дриль ударний Tolsen Т-710 (79502A) | 1 229 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Tolsen T-710 79502A
Ціни на Tolsen T-710 79502A |
---|---|---|---|---|
Tolsen T-500 79501A | від 994 грн. | 15 пропозицій | ||
Tolsen T-710 79502A | від 1 045 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →