Літня шина Tomket VAN 3 205/65 R16C 107T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Tomket VAN 3 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 R 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomket 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomket.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tomket VAN 3 205/65 R16C 107T
Шини Tomket Van 3 205/65 R16 107T | 4 612 грн. |
Tomket Van 3 205/65 R16C 107T 8PR 617748 | 4 066 грн. |
Tomket Van 3 205/65 R16C 107T 8PR | 4 348 грн. |
Модификації Tomket VAN 3 205/65 R16C 107T
Ціни на Tomket VAN 3 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Tomket VAN 3 205/65 R16C 107R | від 4 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Tomket VAN 3 205/65 R16C 107T | від 4 066 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →