Літня шина Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T 205/65 R16 103 H 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T
Усі ціни 25 →Шина Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T | 3 590 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107/105T | 3 960 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107/105T | 4 028 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 (205/65R16C 107T) | 3 701 грн. |
Летние шины Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107/105T 1000699883 | 5 475 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T
Ціни на Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 103H | від 4 051 грн. | 44 пропозиції | ||
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T | від 3 590 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →