Всесезонна шина Tomket MT 245/75 R16 120Q
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tomket MT 245/75 R16 120Q 245/75 R16 116 Q 245/75 R16 120 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomket 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomket.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tomket MT 245/75 R16 120Q
Усі ціни 17 →Шина Tomket Tomket MT 245/75 R16 120/116Q | 4 990 грн. |
Tomket Tomket MT 245/75 R16 120/116Q | 5 341 грн. |
Tomket TOMKET MT 245/75 R16 120/116Q (56507020) | 5 800 грн. |
Tomket Tomket MT (245/75R16 120Q) | 5 139 грн. |
Літня шина TOMKET MT 245/75R16 120/116Q | 4 998 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tomket MT 245/75 R16 120Q
Ціни на Tomket MT 245/75 R16 120Q |
---|---|---|---|---|
Tomket MT 245/75 R16 116Q | від 6 135 грн. | 2 пропозиції | ||
Tomket MT 245/75 R16 120Q | від 4 990 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →