Плиткоріз Tolsen 41035
Фото 5 |
Tolsen 41035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 41035
Усі ціни 7 →Плиткоріз на підшипниках Толсен 41035 | 3 010 грн. |
Плиткоріз на підшипниках Tolsen "ПРОФИ" 600 мм | 3 168 грн. |
Плиткоріз Tolsen ручний на підшипниках "ПРОФІ" 600 мм (41035) | 3 204 грн. |
Плиткоріз на підшипниках Tolsen профі 600мм (41035) | 3 168 грн. |
Плиткоріз Tolsen ручний на підшипниках "ПРОФІ" 600 мм (41035) 41035 | 3 168 грн. |
Tolsen Плиткоріз Tolsen ручний на підшипниках "ПРОФІ" 600 мм (41035) 41035 | 3 168 грн. |
Плиткоріз Tolsen ручний на підшипниках ПРОФІ 600 мм (41035) | 4 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →