Рихтувальний молоток TOPTUL HAAC3240
TOPTUL HAAC3240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL HAAC3240
Усі ціни 12 →Молоток столярный сферический Toptul 910гр (HAAC3240) | 836 грн. |
Молоток для кузовных работ TOPTUL сферический 910г L400мм HAAC3240 | 836 грн. |
Молоток Toptul для кузовних робіт сферичний 910г L400мм (HAAC3240) | 1 048 грн. |
Молоток Toptul для кузовных работ сферический 910г L400мм (HAAC3240) HAAC3 | 836 грн. |
Молоток Toptul для кузовних робіт сферичний 910г L400мм (HAAC3240) HAAC324 | 836 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації TOPTUL HAAC3240
Ціни на TOPTUL HAAC3240 |
---|---|---|---|---|
TOPTUL HAAC0830 | від 363 грн. | 9 пропозицій | ||
TOPTUL HAAC1635 | від 501 грн. | 9 пропозицій | ||
TOPTUL HAAC2440 | від 656 грн. | 10 пропозицій | ||
TOPTUL HAAC3240 | від 836 грн. | 12 пропозицій | ||
TOPTUL HAAC4042 | від 1 039 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →