Літня шина Torque TQ021 175/65 R14 82H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ021 175/65 R14 82H 175/65 R14 82 H 175/65 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ021 175/65 R14 82H
Усі ціни 23 →Шина Torque TQ021 175/65 R14 82H | 1 325 грн. |
Torque TQ021 175/65 R14 82H | 1 283 грн. |
Torque TQ021 175/65 R14 82H | 1 363 грн. |
Torque TQ021 (175/65R14 82H) | 1 293 грн. |
Torque TQ-021 175/65 R14 82H | 1 427 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Torque TQ021 175/65 R14 82H
Ціни на Torque TQ021 175/65 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Torque TQ021 175/65 R14 82H | від 1 275 грн. | 23 пропозиції | ||
Torque TQ021 175/65 R14 82T | від 1 257 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →