Літня шина Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H 175/65 R14 82 H 175/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H
Усі ціни 24 →Шина Tourador X WONDER TH2 175/65 R14 82H | 1 295 грн. |
Tourador X WONDER TH2 175/65 R14 82H | 1 334 грн. |
Tourador X Wonder TH2 (175/65R14 82H) | 1 308 грн. |
Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H | 1 293 грн. |
Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H | 1 446 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H
Ціни на Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 82H | від 1 249 грн. | 24 пропозиції | ||
Tourador X Wonder TH2 175/65 R14 86T | від 1 304 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →