Штампований диск EuroDisk 53A45D 5,5x14/4x100 ET45 DIA57,1
від 1 325 до 1 551 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації EuroDisk 53A45D 1
Характеристики
EuroDisk 53A45D 5,5x14/4x100 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EuroDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EuroDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EuroDisk 53A45D 5,5x14/4x100 ET45 DIA57,1
Сортувати
Диски Евродиск 53A45D 5,5x14 4x100 ET45 DIA57,1 (black) | 1 325 грн. |
Евродиск 53A45D 5.5x14 4x100 ET45 DIA57.1 Black | 1 551 грн. |
Евродиск Евродиск 53A45D 5.5x14 4x100 ET45 DIA57.1 Black | 1 351 грн. |
Диск EuroDisk 53A45D Black R14 W5,5 PCD4x100 ET45 DIA57,1 | 1 501 грн. |
Закрити
Схожі