Літня шина Torque TQ901 225/50 R17 98W
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ901 225/50 R17 98W 225/50 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ901 225/50 R17 98W
Усі ціни 12 →Torque TQ901 UHP 225/50 R17 98W XL | 2 596 грн. |
Летние шины Torque TQ901 UHP 225/50 ZR17 98W XL 1001113495 | 2 620 грн. |
Torque TQ901 (225/50R17 98W) | 2 544 грн. |
Torque TQ901 225/50 R17 98W XL | 2 596 грн. |
TORQUE TQ901 225/50 R17 98W | 2 564 грн. |
ще 7 пропозицій
Просто жах Ціна нерівномірне зношування, биття на швидкості більше 80 км/год Vlodimir: користуюся Torque TQ901 245/45 R17 99W більше року |
Додати відгук
Модификації Torque TQ901 225/50 R17 98W
Ціни на Torque TQ901 225/50 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Torque TQ901 225/50 R17 98W | від 2 400 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →