Літня шина Torque TQ05 195/75 R16C 107R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ05 195/75 R16C 107R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ05 195/75 R16C 107R
Усі ціни 19 →Шина Torque TQ-05 195/75 R16C 107/105R | 2 438 грн. |
Torque TQ-05 195/75 R16C 107/105R | 2 374 грн. |
Torque TQ05 195/75 R16C 107/105R | 2 581 грн. |
Torque TQ05 (195/75R16C 107R) | 2 372 грн. |
Torque TQ-05 195/75 R16C 107/105R | 2 644 грн. |
ще 14 пропозицій
Не сподобався швидкий знос. Хоча не факт, що відомий виробник відходить у 1,5-2 рази більше як по ціні Лише ціна Швидкий знос Александр Пилипович: користуюся Torque TQ05 195/70 R15C 104R більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →