Мікрохвильова піч Toshiba MW-MM20P WH білий
Фото 9 |
Toshiba MW-MM20P WH 2020 рікбез гриля білий чорний |
|
НВЧ-піч без гриля належить до початкових рішень в лінійці виробника Toshiba. Модель отримала прості механічні органи управління-пару поворотних перемикачів. Верхній дозволяє вибрати один з 5 рівнів інтенсивності нагріву, а нижній — налаштувати таймер (до 35 хвилин). Використовувати мікрохвильову піч Toshiba MW-MM20P WH рекомендується для швидкого розігріву і розморожування продуктів, оскільки ємність її емальованої робочої камери становить стандартні 20 літрів, а максимальна потужність магнетрона не перевищує помірних 800 Вт.
Розморожувати продукти можна за часом або за вагою: на панелі управління вказана оптимальна тривалість циклу для різної маси продуктів (від 0.2 до 1 кг). З інших особливостей мікрохвильовки слід виділити стабільно обертається столик зі скла діаметром 255 мм, наявність внутрішнього LED-освітлення і нековзних накладок на ніжках біля основи корпусу. Також слід зазначити, що у продажу крім версії з білим корпусом зустрічається і аналогічна за характеристиками модифікація в чорному кольорі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba MW-MM20P WH білий
Усі ціни 16 →Мікрохвильова піч Toshiba MW-MM20P(WH)-P | 3 399 грн. |
Toshiba Toshiba MW-MM20P WH | 3 399 грн. |
Мікрохвильова піч Toshiba MW-MM-20P White | 2 999 грн. |
Мікрохвильова піч Toshiba MW-MM-20P(WH) | 2 771 грн. |
Toshiba MW-MM-20P (WH) | 2 999 грн. |
Модификації Toshiba MW-MM20P WH
Ціни на Toshiba MW-MM20P WH |
---|---|---|---|---|
Toshiba MW-MM20P WH білий | від 2 771 грн. | 16 пропозицій | ||
Toshiba MW-MM20P BK чорний | від 2 999 грн. | 21 пропозиція |