Мікрохвильова піч Toshiba MWP-MM20P BK чорний
Фото 4 |
Toshiba MWP-MM20P BK 2021 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MWP-MM20P BK чорний
Мікрохвильова піч Toshiba MWP-MM20P(BK) MWP-MM20P(BK) | 3 637 грн. |
Мікрохвильова піч Toshiba MWP-MM20P (BK) | 2 999 грн. |
Мікрохвильова піч Toshiba MWP-MM20P (WH) | 2 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →